laserowe usuwanie owłosienia w krakowie

Zawsze gładkie nogi…

Jednym z najmodniejszych zabiegów laseroterapii wciąż jest depilacja laserowa. Usługa ta może być wykonywana w czasie jesienno-zimowym, dlatego teraz chcemy ponowić ten temat ponownie. Poznaj szczegóły dotyczące tego zabiegu.

Jaką partię ciała wybrać?

Depilacja laserowa w Krakowie może być wykonana na wskazanej części ciała. Z prezentowanych sposobów równie chętnie korzystają panie i mężczyźni. Wiek lub płeć nie powinny mieć w tym przypadku znaczenia. Chętnie wybierany obszar to nogi, pachy, a także wąsik. Procedura zabiegowa jest uzleżniona od wybranego obszaru. Duże obszary ciała można rozdzielić na części. Czasami pacjenci preferują jedynie depilację łydek bądź ud. Parametry sprzętu wyznaczane przez profesjonalistę są zależne od specyfiki skóry, a także owłosienia pacjenta. Wszystko przystosowane jest do indywidualnych potrzeb oraz wymagań. Metoda laserowa sprawdza się w przypadku szczególnie grubych, mocnych włosków. Cienkie oraz jasne włosy także można poddać zabiegowi, potrzebują one natomiast większej uwagi.

Zabieg również dla panów

Jeden najchętniej wybierany sposobów przez panów to właśnie laserowa depilacja. Kraków to miasto, w którym znajduje się parę polecanych klinik medycyny estetycznej oraz laseroterapii, które wyróżnianiają się profesjonalizmem, posiadaniem innowacyjnego sprzętu i kompleksowym podejściem do pacjentów. Na depilację laserową decydują się klienci uprawiający sport, ceniący sobie komfort oraz dbający o swój wizerunek.

Dająca najlepsze efekty depilacja laserowa w Krakowie jest możliwa z zastosowaniem diodowego lasera PALOMAR VECTUS™. Sprzęt ten zdobył certyfikat bezpieczeństwa oraz skuteczności uznawany na całym świecie.