Zadbaj o porządek w swoim domu

Utrzymanie lokalu mieszkalnego w czystości czasami tworzy problemy. Sprawa jest bardziej uciążliwa, gdy mieszkamy ze zwięrzętami. Konfrontacja z sierścią jest wyjątkowo trudna i czasochłonna. Czy mamy sposób na pozbycie się sierści z wersalki, poduszek, dywanu? Oczywiście! Poznaj dobre odkurzacze, które wesprą Ci w sprzątaniu.

Odkurzacze – rodzaje

odkurzanie mieszkaniaWbrew pozorom dobór trafnego odkurzacza nie jest łatwym zadaniem. Możemy wyróżnić kilka modeli tego sprzętu. Podstawowy podział mówi o odkurzaczach podłogowych z workiem, cyklonowych, multifunkcyjnych oraz odkurzaczach posiadających filtr wodny. Najpopularniejsza jest pierwsza wymieniona opcja. Warto jednakże pamiętać, aby w każdym wypadku kupić sprawdzony, niezawodny sprzęt. Przyjrzeliśmy się odkurzaczowi Samsung, który cechuje się potężnym silnikiem oraz szczotką o dużej mocy ssania. Świetnie radzi sobie z czyszczeniem zanieczyszczeń i dużych zabrudzeń na innych powierzchniach. Bezworkowe odkurzacze Miele rekomendujemy osobą skłonnym do alergii oraz uczuleń. Kolejnym rozwiązaniem w tym wypadku jest higieniczny worek na kurz wyposażony w systemem mikro oraz filtracji higienicznej. Worki do odkurzaczy Miele i Samsung zapewniają nam dobrą jakość. Są niezwodne, a jednocześnie nie tylko zbierają zabrudzenia, ale także pozwalają neutralizować zanieczyszczenia, alergeny i drobinki pyłu.

| Poznaj historię odkurzaczy: https://pl.wikipedia.org/wiki/Odkurzacz#Historia

Wybierz rozwiązanie dla siebie

Nie możesz sobie poradzić z sprzątaniem foteli z sierści? Wybierz wymienne miotełki do odkurzacza. Pozwolą Ci one wyczyścić tapicerki z wielu uciążliwych zabrudzeń. Jeżeli chcesz dbać o stan swojej podłogi w każdym momencie zwróć uwagę na odkurzacze automatyczne. Oczyszczają one powierzchnie zawsze gdy tego wymagasz, a Ty możesz zająć się innymi obowiązkami.