sufit napinany

Sufit, który nie będzie typowym sufitem

Urządzanie wnętrza może przysporzyć wiele problemów. Jednym z nich może być selekcja najlepszego sufitu. Mimo, iż dla wielu osób wybór w tej kwestii zdaje się być mały, posiadamy cały szereg możliwości. Coraz większą popularność zdobywają sufity napinane, jakie zapewniają wiele możliwości aranżacyjnych. W tym artykule pod lupę wzięliśmy sufity lustrzane, akustyczne ,jak też sufity niebo.

Sufity lustrzane

Sufity te świetnie sprawdzą się w każdym pomieszczeniu zarówno w domu, jak również dyskotekach oraz urzędach. Nadają wnętrzu niebywałej elegancji. Sufity lustrzane jesteśmy w stanie zaaranżować w różnych barwach – od perłowego po czarny. Charakteryzują się lekką strukturą, dzięki czemu są nietrudne w montażu. Główną korzyścią lustrzanych sufitów jest optyczne powiększanie wnętrz, w których zostały zastosowane.

Sufit niebo

Monochromatyczny sufit nie ziszcza Twoich oczekiwań? Co powiesz na sufit niebo? Dzięki odpowiedniej technologii nudny biały sufit można zmienić w niepowtarzalną ozdobę pomieszczenia, która równocześnie może pełnić funkcję podświetlenia. Powłoka napinana, która odzwierciedla niebo może zostać uzupełniająco rozświetlona taśmami LED. Sterowanie światłem odbywa się bezprzewodowo, co jest dużym usprawnieniem. Możliwość zmiany barwy światła ,jak też uregulowania jego nasilenia sprawi, że uzyskasz w pomieszczeniu niepowtarzalny klimat! Możesz też uzyskać efekt gwieździstego nieba dzięki nowatorskim światłowodom. Sufit niebo nada się nie tylko do sypialni, jednak jest również wyśmienitym rozwiązaniem do pokoju młodzieżowego a także restauracji.

Sufit akustyczny

Irytuje Cię zbytni gwar dochodzący z zewnątrz? Zastanów się nad zainstalowaniem sufitu akustycznego, który pozwoli wytłumić dom. Ten rodzaj sufitu umożliwia, również uwolnić się od efektu echa, jaki częstokroć przeszkadza w mieszkaniach o sporym metrażu. Sufit ten może być także idealnym elementem dekoracyjnym.