zabiegi na ciało

Jak stracić zbędne kilogramy?

Sporo pań nie jest dumnych ze swojego wizerunku fizycznego. Jedną spośród powszechnie wspominanych wad jest sylwetka. Poszukujesz sposobu na korzystne odchudzanie w Krakowie? Zebraliśmy dla Ciebie kilka podpowiedzi.

Czy dieta to jedyne rozwiązanie?

Jeśli wspominamy o przygotowywaniu figury, wielokrotnie stawiamy na zdrowe odżywianie , a także treningi. Co zrobić w sytuacji jeśli nasza tkanka tłuszczowa nie obniża się lub nie potrafimy wymodelować danej części ciała? Postaw na skuteczne sposoby medycyny estetycznej, mające na celu pobudzenie, likwidację tkanki tłuszczowej albo usuwanie cellulitu.

Zabieg Exillis®

Exillis BTL to najlepsze wykorzystywane na rynku urządzenie, które umożliwia na zastosowanie fal ultradźwiękowych oraz kontrolowanego nagrzewania tkanki. Dzięki temu cząsteczki są równomiernie pobudzane. Exillis w Krakowie umożliwia zmniejszenie tkanki lipidowej, modelowanie sylwetki, korektę napięcie skóry, a także redukcję pomarańczowej skórki. Warto wspomnieć, że Exillis to system bezinwazyjny oraz bezpieczny. Stanowi doskonałą wersję dla inwazyjnych metod liposukcji oraz lipolizy. Spalanie tkanki tłuszczowej nadmieniony sprzętem odbywa się w trzech poziomach: rozpoznanie, izolacja, deaktywacja.

Na czym polega endermologia

Zmartwieniem naszych pacjentek jest szczególnie jędrność skóry. Z wiekiem traci ona własną gęstość, a produkcja kolagenu jest spowolniona. Endermologia w Krakowie pozwala efektywnie redukować cellulit i ujędrniać wybrane partie ciała. Lipomassege® Endermologie™ polega na równoczesnym oddziaływaniu na tkankę łączną oraz podskórną. Endermologia w Krakowie wspomaga gubienie kilogramów, a dodatkowo pozwala na poprawę gęstości skóry, walkę z zbędnymi kilogramami, zmniejszenie obwodu o naście centymetrów. Należałoby zaznaczyć, że zabiegi odchudzające w klinice Vesuna są niesłychanie komfortowe. Nie zajmują więcej niż 40 minut. Pozwalają na natychmiastowe cieszenie się trwałymi wynikami.