zabieg na twarz

SOS dla twarzy – zabiegi, które koniecznie trzeba znać

Nasza cera po sezonie zimowym wymaga odpowiedniej pielęgnacji. Można się o nią zatroszczyć tylko w domu lub zdecydować się na fachowe zabiegi kosmetyczne. Co to jest, oraz co nam proponuje kosmetyka? Kraków to miejsce, w którym odnajdziemy wiele gabinetów piękności z pokaźną listą zabiegów. Oto charakterystyka paru z nich!

Wydłużanie i zagęszczanie rzęs

Coraz więcej Pań decyduje się na ten zabieg. Do wyboru jest sporo typów zabiegów – 1:1, 2:1. 4:1 to jedynie kilka z nich. Wybór zależy od tego, jaki efekt chcemy otrzymać. Zabieg jest dość prosty i polega na doklejeniu nienaturalnych rzęs do naturalnych. Efekt utrzymuje się od dwóch do ośmiu tygodni. Doklejane rzęsy odpadają razem z naturalnymi. Koszt zabiegu jest zróżnicowany – od 100 do nawet 500 zł.

Peelingi kosmetyczne

Peelingi to zabiegi, które mają na celu złuszczenie nieżywego naskórka. Gabinety kostyczne dostarczają bogaty wybór tego rodzaju zabiegów. Wśród nich wypada wyodrębnić peelingi mechaniczne, peelingi enzymatyczne i chemiczne, peelingi łączone. Tego typu peelingi możemy, również podzielić uwzględniając dogłębność działania. Rozróżniamy tutaj peelingi powierzchniowe, średnio głębokie jak również głębokie. Celem wyboru odpowiedniego zabiegu trzeba skonsultować się z lekarzem specjalisą albo kosmetyczką, aby wybrali zabieg odpowiedni do stanu a także typy skory. Istotne, żeby zabiegi wykonywane były przez profesjonalistów.

Exilis Elite

Jednym z nieoperacyjnych zabiegów regenerowania cery jest lifting przy użyciu aparatu Exilis Elite. Zabieg ten ułatwia likwidację zmarszczek, ujędrnienie twarzy, jak też redukcję nadmiaru tkanki tłuszczowej na twarzy, jak również podbródku. Pierwsze efekty są widoczne już po pierwszej wizycie. W zależności od stanu skóry, warto przeprowadzić od trzech do 6 zabiegów z zastosowaniem tego urządzenia. Nim jednak zdecydujemy się na zabieg trzeba skonsultować się z specjalistą, jaki skontroluje, czy nie ma żadnych przeciwskazań.

geneO

Plusem tego zabiegu jest fakt, że pomaga na 3 płaszczyznach – dotlenia skórę, złuszcza naskórek, jak również dostarcza odżywczych składników. Jest to idealne wyjście dla każdego rodzaju cery. GeneO to zabieg bezbolesny i orzeźwiający. Ilość jak również częstotliwość wykonywania zabiegów zależą od kondycji skóry, ustalane są w trakcie konsultacji. Na plus zabiegu przemawia również fakt, że skóra nie wymaga długiej rekonwalescencji.
Dowiesz się więcej na vesuna.pl.