O nas

Kilka słów o nas…

Będzie niekonwencjonalnie. Od czego się zaczęło?

Zaczęło się od miłości do historii, zabytków oraz… sztuki. Wszystkie te elementy łączy Wrocław, miasto spotkań, wielu kultur, otwarte i przyjazne dla wszystkich, pomimo że XX wiek obszedł się z nim niezwykle okrutnie. Jak ruszyła rewitalizacja Młyna Maria (obiektu, który akurat przetrwał obronę Festung Breslau a do ruiny został doprowadzony ostatecznie za wolnej Polski), zrodziła się myśl, żeby wykorzystać szansę i kupić w nim mieszkanie ze zniewalającym wprost widokiem. Coś więcej niż mieszkanie… miejsce, do którego chce się wracać, w którym chce się być, tak zwyczajnie i po prostu. Żal byłoby się takim miejscem nie podzielić i trzymać go zazdrośnie dla siebie. Potem pojawiła się refleksja, że szkoda go oddawać w zarządzanie wielkiej, bezdusznej firmie.

Każdy człowiek w swoim życiu kolekcjonuje takie magiczne miejsca, gdzie określone obrazy, zapachy i smaki pozwalają mu poczuć się szczęśliwym. Chcielibyśmy się znaleźć w Państwa kolekcji, wiemy że to zadanie trudne, ale będziemy próbować z całych sił.

Dziś stawiamy do Państwa dyspozycji cztery Art Apartamenty, dwa następne są w przygotowaniu. Postanowiliśmy je tak urządzić a następnie prowadzić, jakbyśmy sami chcieli być ugoszczeni u przyjaciół w pięknym miejscu. Indywidualizm wystroju każdego z apartamentów tworzą starannie dobrane obrazy i inne piękne przedmioty, choć każdy jest w innym stylu i klimacie, łączy je jedno – polska sztuka i design. Chcemy promować to co mamy najlepsze a polscy artyści to jedna z tych rzeczy. Dlatego uznaliśmy, że nazwa wspólna dla wszystkich apartamentów – Art Apartaments – jest w pełni uprawniona.

Trzy filary, które stanowią fundamenty naszej wizji wynajmu krótkoterminowego to:

 • Komfort
 • Elastyczność
 • Przyjazność

I Filar – Komfort w wymiarze:

 1. Lokalizacji – wg nas najlepsza z możliwych dla zwiedzających, gdyż położona centralnie wobec wszystkich ciekawych miejsc w mieście. Poziom komfortu podwyższa bliskość pięknej rzeki – Odry, która w upalne dni pozwala odetchnąć i daje na wyciagnięcie ręki kilometry bulwarów spacerowych.
 2. Obiektu – z kilkusetletnią historią, ale odnowionego i zmodernizowanego a nadto jedynego i oryginalnego z powodu swojego industrialnego charakteru. Gdy na pytanie znajomych – gdzie zatrzymałeś się we Wrocławiu, odpowiesz – we Młynie i zobaczysz ich zdumienie i zaciekawienie? Bezcenne, nie prawdaż?
 3. Wyposażenia samego apartamentu – na najwyższym poziomie, zarówno użytkowym, jak i estetycznym.
 4. Bezpieczeństwa – obiektu, który posiada ograniczony dostęp poprzez kody, sieć kamer wewnątrz i na zewnątrz oraz ochronę na miejscu 24h na dobę w klatce A (od wyspy Słodowej).

II Filar – Elastyczność w wymiarze:

 1. Możliwości zameldowania się i wymeldowania o różnych porach – umożliwia to zdalny system zamków na kody, pozwala on gościowi wejść do apartamentu o dowolnej porze w zakresie wykupionego pobytu.
 2. Indywidualnych negocjacji cen – szczególnie przy pobytach dłuższych, stałych klientach itd.
 3. Indywidualnych potrzeb naszych gości – prosimy o zgłoszenia na wskazane kanały kontaktowe, postaramy się je spełnić.

III Filar – Przyjazność w wymiarze:

 1. Środowiska – preferujemy naturalne środki czyszczące i kosmetyki, ograniczyliśmy ilość opakowań plastikowych na rzecz rozwiązań ekologicznych, goście korzystają z pościeli antyalergicznej a w apartamentach przeważają naturalne materiały.
 2. Dzieci – nasze apartamenty mają charakter rodzinny, dla niemowląt mamy łóżeczko i inne akcesoria a dla większych dzieci kolorowanki, książeczki i inne niespodzianki, które mamy nadzieję zyskają ich aprobatę.
 3. Zwierząt – niektóre nasze apartamenty są dostępne dla zwierząt, prosimy wcześniej określić rodzaj zwierzaka, abyśmy mogli przygotować apartament na jego przybycie.
Mamy nadzieję, że nasza wizja zaciekawiła Państwa, serdecznie zapraszamy do naszych Art Apartamentów.
Zarząd M4M Rent Sp. z o.o.

Filary naszego działania

Komfort

Elastyczność

Przyjazność