spódnica i bluzka damska

Moda na wiosnę 2018!

Lubisz modę? Zapoznaj się z trendami, które będą obowiązywały wiosną 2018.

1. Święcąca ekstrawagancja

Trudno ją sobie uzmysłowić w mieście, lecz na pewno zawładnie imprezami jak również salonami. Doskonale sprawdzi się w przypadku osób, jakie kochają zwaracać na siebie atencję jak też chciałyby zachować niesztampowy styl. Będziemy w stanie znaleźć całe brokatowe ubrania – spódnice, marynarki jak również inne elementy garderoby perfekcyjne na imprezę, jak też dodatki, jakie można będzie nosić przy każdej okazji.

2. Pióra

Pióra to nowy trend w modzie, na który skuszą się kobiety, jakiee nie boją się odróżniać jak też nie obawiają się eksperymentować.

3. Rękawy z lat 80

Stara moda lubi powracać. W tym roku wrócą do nas rękawy typowe dla stylu lat 80. Rękawy te wyróżniają się nadmierną objętością.

4. Sportowa elegancja

Odzież w stylu sportowym nie będzie się ograniczać wyłącznie do siłowi. Na ulicach natkniemy się na wiele Pań w sportowych stylizacjach, które połączone będą częstokroć z eleganckimi dodatkami. Szpilki do spodni dresowych? Tak, to także trend na nadchodzącą 2018! Dresy przestaną być normalnymi dresami, w których ćwiczymy czy też przesiadujemy na kanapie.

5. W stylu rajdowcy

Moda będzie również wzorowana na rajdowcach a także motocyklistach. Będzie to styl z pewnością zmimny.

6. Intensywna czerwień

Odważne oraz lakierowane kreacje w barwach mocnej czerwieni staną się hitem roku 2018.

7. Plastik

Ciuchy z plastiku? Prześwitujące sukienki z plastiku, żakiety a także inne części garderoby. Plastik przestanie się kojarzyć z kiepską jakością, a zacznie z nowoczesną modą.

8. Motyle

Modnym motywem sezonu będą barwne motyle.

9. Trencz

Trencz nie wyjdzie z mody, niemniej będzie prezentował się odrobinę odmiennie niż dotychczas. Będzie wyglądał jak połącznie dwóch modeli okryć wierzchnich.

10. Motywy jak też kolorystyka tropikalna

Intensywne egzotyczne barwy zastąpią pastele, jakie królują od kilku sezonów.

11. Kwiaty

Ulubiony wiosenny motyw mnostwa kobiet, czyli kwiaty nadal zostanie na topie. Lekkie sukienki z motywem kwiatowym będą się cieszyły sporą popularnością.

12. Motyw kratki

Oprócz kwiatów dużą popularnością będzie się również cieszyła krata. Nie tylko bluzki, jednka także spodnie i swetry.