opinie o pralkach

Dobra pralka dla zapominalskich

Samsung jest jednym z renomowanych wytwórców sprzętu AGD oraz RTV na rynku. Wszędzie możemy spotkać się z ich sprzętem, jaki nadzwyczaj często ułatwia nam zwykłe obowiązki. Tym razem Samsung zadecydował wyjść naprzeciw roztargnionym. Dorzucił do swyk pralek funkcję Addwash, jaka do dzisiaj nie była znana.

Nowa technologia prania

Pranie nie jest najbardziej lubiną czynnością. Początkowo trzeba dokonać podziału ze względu na materiał, następnie barwy. Najczęściej także dzielimy pranie, na te które pierzemy w wysokiej jak również niższej temperaturze. Nierzadko zapominamy o wrzuceniu kilku ciuchów będących w innym pokoju. Do tej pory nie mieliśmy sposobności, by zatrzymać pranie by naprawić popełniony błąd. Producent był świadomy tego typu zdarzeń dlatego też postanowił im zaradzić. Nowa funkcja – AddWash, nie tylko zezwala na dokładanie rzeczy w trakcie prania, ale niesie ze sobą szereg modyfikacji. Producent w pralkach z omawianą funkcją, pozwoli też na kontrolowanie całego procesu przy użyciu telefonu. Nawet będąc poza domem, możemy sprawdzić na jakim etapie jest nasze pranie. Jednocześnie pralki z tą innowacyjną funkcją, posiadają też technologię, która poprawia jakość prania – EcoBuble. Wpływa ona także na pobór mocy w trakcie działania, odpowiednio go pomniejszając.

| Zobacz również film: SAMSUNG WW12K8412OW Recenzja Pralki Add Wash

Czy warto?

Gdy będziesz potrzebował dorzucić dodatkowe ciuchy do bębna pralki, będziesz miał możliwość to zrobić od razu. Pozwoli to na zaoszczędzenie czasu jak również pieniędzy. Nigdy nie będziesz musiał niszczyć nerwów po włączeniu prania, w sytuacji kiedy znajdziesz dodatkowe ciuchy. W chwili obecnej wystarczy jedynie je dołączyć do bębna pralki AddWash. Opinie na temat tego typu pralek są wyjątkowo pozytywne. Rewolucyjna funkcja pralek Samsung bardzo polepsza organizowanie oraz zrobienie prania. Korzystnie jest skorzystać z tego rozwiązania.